İyiye, Doğruya, Güzele Ulaşmak için Sergiyi Ziyaret Edin

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) 11.Uluslararası Fair Play Karikatür Yarışması’nın ardından ikinci sergi 26 Şubat 2018 günü TMOK Yönetim Kurulu Üyesi Avni Erboy'un katılımıyla Karşıyaka Belediyesi Sergi Salonunda açıldı.

Daha önce Evrensel Çocuk Müzesi’nde açılan ve 41 ülkeden 473 eserin en iyilerinin yer aldığı sergi sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Bir hafta süresince yaklaşık 5000 kişi sergiyi ziyaret etti.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar:" Yaşamımızın her alanında oluşturmamız gereken "Fair Play" atmosferi, yalnızca bugünümüzü değil bu ülkenin geleceğini de belirleyecektir. Karşıyaka çok değerli niteliklerinin yanında aynı zamanda bir "spor kenti" dir. Fair Paly Karikatür Yarışması düzenlemek bize mutluluk veriyor. Böyle bir çalışmanın içinde yer almanın onuru içindeyiz. Başta derece alanları ve tüm katılımcıları kutluyorum." dedi.

En iyi Fair Play Karikatürlerinin yer aldığı sergi 26 Şubat-4 Mart tarihleri arasında Karşıyaka Belediyesi giriş katında yer alan Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek. Belediyemizce hazırlanan karikatür sergisi yıl boyunca farklı tesislerimizde sanatseverler ile buluşacak.

karşıyaka belediyesi

gençlik ve spor kulübü

Caher Dudayev Bulvarı No:42
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Mavişehir/İzmir
(0232) 324 7363

okçuluk / masatenisi

yüzme / sutopu

judo / karate

voleybol / basketbol

bale / modern dans

BG Img
BG Img
BG Img
BG Img
BG Img